Saadaval ka Tartu ainukesed

5-toalised ridaelamud

LOODUSKAUNIS ASUKOHT JA HEA INFRASTUKTUUR

Tere tulemast oma uude koju, Raadikoju, Nõlvakaare elamurajoonis! Nii linna lähedal ja samaaegselt maal!

 

Pakkumises olevad uued ridaelamud asuvad Eesti Rahva Muuseumi ja Raadimõisa pargi vahetus läheduses, Nõlvakaare elamurajooni kõige looduslähedamas ja privaatsemas asukohas.

 

Rajamisel on kolm 12 boksiga maja, kus saadaval  3-5 toalised korterid. 

Kokku valmib 36 korterit.  Majad asuvad Nõlvakaare tupiktänaval, mis omakorda tagab privaatsuse ja eraldatuse teistest majadest.  Ridaelamute terrasid avanevad vaatega metsatuka poole. 

Piirkonda läbiv kergliiklustee ühendab läheduses paiknevaid asulaid, bussipeatuseid ja Tartu linna. Lisaks loob kergliiklutee ideaalsed sportimisvõimalused tervisliku eluviisi harrastajatele. Lähedusse on planeeritud uus Konsumi kaubanduskeskus.

 

Läheduses avatakse uus Ripsiku lasteaed ja juba olemasolevad ning hinnatud Raadi lastehoid ning Kõrveküla kool. 

 

Loodust ja vaikust nautides jõuab kõigest 20-minutise jalutuskäiguga Tartu kesklinna.

Esimese maja ehitus algab 2019 a. juulis ja ja valmib 2020 a. kevadel.

Igasse Raadikoju majja on projekteeritud neli 3-toalist, kuus 4-toalist ja kaks 5-toalist korterit. Igal korteril on saun, rõdu ja terrass. Projekteerimisel loodud enim mugavust ja hubasust andev ruumilahendus.

A energiaklassiga hoonete küttesüsteemiks on planeeritud energiasäästlik maasoojuspump, ning vesipõrandaküttesüsteem. Kõikides majades tagavad mugava sisekliima kaasaegsed soojatagastusega ventilatsioonisüsteemid.

Nii sise- kui ka väliviimistluses kasutatakse kvaliteetseid ehitusmaterjale. Siseviimistlusmaterjalide valikul on välja töötanud ja sisekujundajad ning valikus on mitmeid erinevaid lahendusi.

Kanalisatsiooni  ja veetrassid on tsentraalsed.  Elektripaigaldis ja sideteenuste kaabeldus igas korteris. Sideühendus on lahendatud Telia optilise kaabli baasil.

Ostes kodu Raadikodu ridaelamutesse, saad kaasa kaks parkimiskohta.  Esimestel kiirematel broneerijatel on võimalik soetada sümboolse tasu eest kolmas lisa parkimise koht. 

Hoonestaja poolt rajatakse majaesine asfaltkattega autoparkla, prügikonteinerite eraldatud ala ning muruhaljastus.

 

Sinu kodu on just siin, kui soovid peale pikka tööpäeva saada eemale linnakärast ning nautida maahõngulist rahu ja vaikust. 

INFRASTRUKTUUR

V    Tartu kesklinn – 2,8 km
V    Lasteaed – 300 m
V    Kool – 1,9 km
V    Pood – 1,9 km 
V    Tervis – Terviserajad, kus on võimalik sõita ratta ning rulluiskudega.
V    Ühistransport – hea bussiühendus Tartu linnaga.

Hea asukoht elamiseks ja laste kasvatamiseks noortele peredele. Kõik eluks vajalik on vahetusläheduses!

EHITUSINFO

Vundament:

Raudbetoontaldmikule toetuv monteeritav kolmekihiline betoonpaneel, sisemine kandevkiht 140mm armeeritud betoonsein, soojustuseks 200mm paksusega vahtpolüstüreen plaadid ning sokliks 80mm armeeritud betoonsein, mis värvitakse.

Panipaikade vundamendiks on raudbetoontaldmikule toetuv kergplokkidest lintvundament paksusega 150mm ning soojustatud 50mm vahtpolüstüreen plaatidega, sokli osas värvitud tsementplaat.

Välis- ja kandvad seinad:

Välisseinteks on monteeritav kolmekihiline betoonpaneel, sisemine kandevkiht 140mm armeeritud betoonsein, soojustuseks 200mm paksusega vahtpolüstüreen plaadid ning välisfassaadikihiks 80mm armeeritud betoonsein, mis värvitakse.

Sisemised kandevseind (korterite vahelised seinad) monteeritav ühekihiline betoonpaneel paksusega 180mm. 

Panipaikade välisseinteks on ettenähtud puitkarkass seinad 150mm, mis soojustatakse 150mm mineraalvillaga ning seest kaetakse tsementplaadiga, väljast kaetakse puitkarkass taustvärvitud tsementplaadiga ja paigaldatakse puit žalusiid.

Siseseinad:

Metallkarkassil kergseinad, mis isoleeritud mineraalvillaga ja kaetud mõlemalt poolt kahekordse kipsplaadiga, mis viimistletakse.

Põrandad:

Esimese korruse põrandateks on betoonpõrand, soojusisolatsiooniks 200mm vahtpolüstüreenplaadid. Põrandakattes sõltuvalt ruumidest parkett või keraamiline plaat.

Vahelagi:

Eelpingestatud õõnespaneellagi 220mm, isoleeritud 30mm summumüratõkke plaatidega ning valatud betoonpõrand 80mm. Põrandakattes sõltuvalt ruumidest parkett või keraamiline plaat.

Katus ja katuslagi:

Eelpingestatud õõnespaneellagi 220mm, aurutõke SBS kattest, põhisoojustuseks 250mm vahtpolüstüreen plaadid, mille peal kalded samuti vahtpolüstüreen plaatidest, seejärel tuulutussoontega mineraalvillaplaat 30mm ning katteks 2x SBS kate, mille pealmine kiht tume halli kivipuruga.

 

Terrassid:

Immutatud puitkarkassil terrassilaudis (laius 120mm, rihvel pind).

Rõdud:

Rõdud on ettenähtud metallkonstruktsioonile toetuvatena, rõdu kaetakse vineeriga ning SBS kattega ning peale paigaldatakse teisaldatavad immutatud terrassilaudisrestid (laius 120mm, rihvel pind).

Aknad:

PVC aknad, kolmekordse klaaspaketiga. Akende keskmine U-väärtus 0,9.

Siseuksed:

Tamme spooniga sileuks, koos lengi ja piirdeliistudega.

Välisuksed:

Elamu välisuks klaasi osaga profiiluks, toon seest ja väljast tume hall.

Sisetrepp:

Metallkanduril saare puidust astmetega trepp, käsipuu saare puidust, metallist varbtäitega. Metallkanduri ja käsipuu varbtäite ning postide toon valge.

 

Teed ja platsid:

Trepid ja kinnistusisesed jalgteed kaetakse halli betoonkividega ning autode parkimisalad asfaltkattega.

Haljastus:                                             

Kinnistu pind tasandatakse ja külvatakse muru.

Piirdeaed:

Kinnistu piirdeta külgedele paigaldatakse antratsiithalli tooni keevisvõrkaed ning maja otstesse jalgväravad (jalgvärava laius 1m).

Robotmuruniiduki valmidus:

Terrassil pistikupesa mururoboti laadimisjaama toiteks.

Kastmiskraan terrassil:

Igal korteril kastmiskraan terrassil.

Ventilatsioon:

Igal korteril eraldi soojustagastusega ventilatsioonisüsteem.

Ventilatsiooni juhtautomaatika tuulekoja seinalt.

Küttesüsteem:

Horisontaalse maakollektoriga maakütte süsteem. Esimesel ja teisel korrusel põrandaküte – soojuskandjaks vesi.

Põrandakütte juhtautomaatika kõigis magamis-ja elutubade seintelt.

Välisvalgustid:

Välisukse ees ja terrasil (akna kohal) valgusti.

Tugevvool:

Vastavalt elektriprojektile.

Nõrkvool:

Sidekommunikatsiooni ühendus Telia optilise kaabliga, jaotus ja nõrkvoolu pistikute asukohad vastavalt elektriprojektile. TV võrk Cat5 kaabliga.

 

Energiamärgis:

A - Energiaklass.

 

Võta minuga ühendust ja saame kokku juba täna RAADIKODUS!

Diana Hein

Domus Kinnisvara


Telefon: +372 53 928 366
E-mail: diana.hein@domuskinnisvara.ee

Taotle kodulaenu järgnevatest pankadest. Laenuhaldur võtab sinuga pärast taotluse esitamist ühendust ja koostab esialgse pakkumise.

Tutvu laenutingimustega ja pea nõu. Krediidi kulukuse määr on 2,331%: Krediidisumma 68 000 €, intress 2,20% aastas + 6 kuu Euribor, lepingutasu 680 €, tagastamise tähtaeg 30 aastat, tagasimaksete arv 360 ja summa 93 320,83 €. Krediidi kogukulu 26 000,83 € ja tasutav krediidi kogusumma on 94 000,83 €. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga ja laenu võtmisel tuleb sõlmida ka kodukindlustus.

© 2019 web by www.stuffer.ee